Generální
patner

Scheider Cup

Termín turnaje: 22.–23. 10. 2022
Odjezd: v pátek 21. 10. v 15.00 od radotínské sportovní haly, sraz ve 14.30.
Příjezd: předpokládáme odjezd v neděli 23. 10. z Frankfurtu cca v 17 h. Cesta autobusem trvá cca 7 hodin, tzn. dorazíme kolem půlnoci.

POJIŠTĚNÍ
Hráčům zajišťujeme sportovní cestovní pojištění ve variantě standard u KB pojišťovny (https://cestovni-pojisteni.kbpojistovna.cz/vyber-pojisteni), které kryje léčebné výlohy (vč. výloh souvisejících s léčbou covidu-19), úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti. 
Pokud někdo chce pojištění nad rámec těchto podmínek, zajistí si ho individuálně.

UBYTOVÁNÍ
Spí se ve vlastních spacácích v tělocvičně školy Valentin-Senger-Schule, Valentin-Senger-Straße 9, 60389 Frankfurt nad Mohanem. Nezapomeňte karimatky.

STRAVOVÁNÍ
Pro hráče jsou zajištěny jednoduché snídaně a obědy v areálu u hřiště.

TURNAJ
● Adresa stadionu: Feldgerichtstraße 29, 60320 Frankfurt
● Povrch: umělá tráva (U19), přírodní tráva (U14)
● Kategorie U19 hraje standardní fieldlakros, U14 minifield.

CENA
Cena pro hráče 2800 Kč zahrnuje startovné, noclehy, snídaně a obědy, dopravu, pojištění. Částku pošlete na účet 1151103319/5500, var. s. rodné číslo hráče. Startovné a pojištění hradí klub ze svého rozpočtu. 

DOKUMENTY S SEBOU
– Pas/občanský průkaz
– Kartičku pojištěnce
– U nezletilých je třeba dodat na cestu: souhlas rodičů s cestou a plnou moc pro trenéra (např. pro případ návštěvy nemocnice). Dokumenty není třeba ověřovat. Dokumenty ať mají hráči u sebe. 

PRO FANOUŠKY
– Pokud se někteří z rodičů chtějí přidat a jet fandit, případně pomůžou s dopravou dětí, budou vítáni. Cena za nocleh v hale je 9 € za osobu a noc, cena snídaně na hřišti je 6,50 € a oběda 12 €. Pro objednávku použijte formulář přihlášky. Vzhledem ke kolizi termínu turnaje s knižním veletrhem jsou ceny ubytování vyšroubovány na maximum.


Soubory ke stažení


Přihláška na Scheider Cup 2022

Přihlašujeme tímto závazně hráče na Scheider Cup.
Účast fanoušků
Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.