Generální
patner

NOVINKY

LCC ocenil nejlepší hráče sezóny

Po několika letech, kdy jsme kvůli proticovidovým opatřením tradiční předvánoční vyhlášení nejlepších hráčů sezóny museli zrušit, se letos 22. prosince opět sokolovna naplnila hráči, rodiči a přáteli, abychom společně zakončili letošní rok.

LCC Girls přivezly bronz z evropského poháru mistrů

Po dvouleté covidové pauze se od 9. do 11. září opět uskutečníl lakrosový Ken Galluccio Cup – evropský pohár mistrů. Po belgickém Gentu převzala pořadatelskou štafetu katalánská Barcelona, která bude turnaj hostit ještě v dalších dvou letech. Jedenáct ženských a jedenáct mužských týmů se tak upět utkalo o titul evropských klubových šampiónů.

Boxlakrosový Frank Menschner Cup opět ovládli radotínští hráči

Jednou z mnoha akcí pořádaných v Radotíně o prvním zářijovém víkendu je boxlakrosový Frank Menschner Cup. Jeho sedmého ročníku se zúčastnilo devět týmů z Evropy i zámoří a turnaj se během své existence vyprofiloval jako přátelská a uvolněná akce na začátku podzimní lakrosové sezóny.

Custodes po pěti letech vybojovali vítězství v Memoriálu Aleše Hřebeského

Po dvouleté pauze zapříčiněné protiepidemickými opatřeními se letos konečně mohl uskutečnit boxlakrosový Memoriál Aleše Hřebeského. Nepodařilo se sice naplnit standardní formát turnaje s 24 týmy, ale i celkový počet 21 mužstev je velmi solidní a zastoupení zemí pestré. Ve finále se střetli obhájci posledního titulu Glasgow Clydesiders a domácí Custodes, kteří nakonec soupeře přehráli 7:3.

Memoriál Aleše Hřebeského 2022 bude hostit 21 týmů

Od středy 27. dubna se můžeme těšit na 27. ročník největšího boxlakrosového turnaje Evropy – Memoriálu Aleše Hřebeského, který pořádá LCC Radotín. Potvrzení konečného seznamu účastníků turnaje trvalo velmi dlouho. Nyní však můžeme s potěšením oznámit seznam 21 týmů s hráči z 20 zemí.

Girls a Harpyje dovezly ženskou ligu poprvé do Brna

První listopadovou sobotu přivítal klub Brno Ravens v rámci Národní ženské lakrosové ligy oba radotínské týmy. Šlo o první oficiální zápasy stále ještě relativně nového celku v elitní soutěži a pro některé hráčky premiérové duely v životě. Girls i Harpyje zvládly utkání na hřišti FC Nordic s přehledem. Brněnský výběr se za dva týdny představí v Praze.

Frankfurtský Scheider Cup 2021 ovládli hráči a hráčky LCC

Šestý ročník juniorského turnaje ve „venkovním“ lakrosu o Scheiderův pohár (9.–10. 10.), který pořádá klub SC Frankfurt 1880, přinesl totální úspěch pro LCC. V obou dívčích i chlapeckých kategoriích U14 a U19 náš klub dominoval a veze domů čtyři poháry za první místo!

Girls a Wolves uspěli na novém turnaji ve Splitu

Zatímco u nás teploty začínají klesat k nule, v Chorvatsku u Jadranu je stále příjemně slunečno a teplo tak akorát na lakrosový turnaj. Místní klub Legion Split této konstelace využil a založil nový turnaj Dalmatia Lacrosse Cup. A podařilo se mu hned na první ročník hraný 1.–3. října přilákat solidní počet týmů v mužské i ženské kategorii, včetně radotínských.