Generální
patner

NOVINKY

LCC ocenil nejlepší hráče roku 2023

Je tradicí, že na konci roku – když tedy zrovna neřádí nějaká epidemie – oceňuje LCC své nejlepší hráče a stejně tomu bylo i za rok 2023. Kritériem nejsou jen lakrosové dovednosti, ale i třeba přístup k tréninkům a zápasům nebo týmový duch.

Custodes dál vládnou českému boxlakrosu

Radotínští Custodes nenechali v závěrečném Final Four Národní boxlakrosové ligy nikoho na pochybách, kdo je v této lakrosové disciplíně pánem, a i přes několik chybějících opor ve finále naprosto přesvědčivě přehráli SK Lacrosse Jižní Město 18:8.

LCC Girls bronzové na evropském poháru mistryň

LCC Girls skončily v konkurenci dalších deseti týmů na třetím místě na lakrosovém Ken Galluccio Cupu – evropském poháru mistryň, který se konal od 8. do 10. září v Barceloně. Girls tak zopakovaly své loňské umístění.

Custodes opět obhájili vítězství ve Frank Menschner Cupu

Na přelomu srpna a září hostil areál Sokola Radotín již osmý ročník boxlakrosového turnaje Frank Menschner Cup. Po loňském komornějším ročníku se tentokrát zúčastnil rekordní počet 15 týmů s hráči z 20 zemí světa a vyvrcholením bylo napínavé finále mezi domácími Custodes a týmem German Shepherds, který je v podstatě jádrem německé reprezentace.

LCC ocenil nejlepší hráče sezóny

Po několika letech, kdy jsme kvůli proticovidovým opatřením tradiční předvánoční vyhlášení nejlepších hráčů sezóny museli zrušit, se letos 22. prosince opět sokolovna naplnila hráči, rodiči a přáteli, abychom společně zakončili letošní rok.

LCC Girls přivezly bronz z evropského poháru mistrů

Po dvouleté covidové pauze se od 9. do 11. září opět uskutečníl lakrosový Ken Galluccio Cup – evropský pohár mistrů. Po belgickém Gentu převzala pořadatelskou štafetu katalánská Barcelona, která bude turnaj hostit ještě v dalších dvou letech. Jedenáct ženských a jedenáct mužských týmů se tak upět utkalo o titul evropských klubových šampiónů.

Boxlakrosový Frank Menschner Cup opět ovládli radotínští hráči

Jednou z mnoha akcí pořádaných v Radotíně o prvním zářijovém víkendu je boxlakrosový Frank Menschner Cup. Jeho sedmého ročníku se zúčastnilo devět týmů z Evropy i zámoří a turnaj se během své existence vyprofiloval jako přátelská a uvolněná akce na začátku podzimní lakrosové sezóny.

Custodes po pěti letech vybojovali vítězství v Memoriálu Aleše Hřebeského

Po dvouleté pauze zapříčiněné protiepidemickými opatřeními se letos konečně mohl uskutečnit boxlakrosový Memoriál Aleše Hřebeského. Nepodařilo se sice naplnit standardní formát turnaje s 24 týmy, ale i celkový počet 21 mužstev je velmi solidní a zastoupení zemí pestré. Ve finále se střetli obhájci posledního titulu Glasgow Clydesiders a domácí Custodes, kteří nakonec soupeře přehráli 7:3.

Memoriál Aleše Hřebeského 2022 bude hostit 21 týmů

Od středy 27. dubna se můžeme těšit na 27. ročník největšího boxlakrosového turnaje Evropy – Memoriálu Aleše Hřebeského, který pořádá LCC Radotín. Potvrzení konečného seznamu účastníků turnaje trvalo velmi dlouho. Nyní však můžeme s potěšením oznámit seznam 21 týmů s hráči z 20 zemí.