Generální
patner

Články

LCC ocenil nejlepší hráče roku 2023

Je tradicí, že na konci roku – když tedy zrovna neřádí nějaká epidemie – oceňuje LCC své nejlepší hráče a stejně tomu bylo i za rok 2023. Kritériem nejsou jen lakrosové dovednosti, ale i třeba přístup k tréninkům a zápasům nebo týmový duch.

Custodes dál vládnou českému boxlakrosu

Radotínští Custodes nenechali v závěrečném Final Four Národní boxlakrosové ligy nikoho na pochybách, kdo je v této lakrosové disciplíně pánem, a i přes několik chybějících opor ve finále naprosto přesvědčivě přehráli SK Lacrosse Jižní Město 18:8.

LCC Girls bronzové na evropském poháru mistryň

LCC Girls skončily v konkurenci dalších deseti týmů na třetím místě na lakrosovém Ken Galluccio Cupu – evropském poháru mistryň, který se konal od 8. do 10. září v Barceloně. Girls tak zopakovaly své loňské umístění.

Custodes opět obhájili vítězství ve Frank Menschner Cupu

Na přelomu srpna a září hostil areál Sokola Radotín již osmý ročník boxlakrosového turnaje Frank Menschner Cup. Po loňském komornějším ročníku se tentokrát zúčastnil rekordní počet 15 týmů s hráči z 20 zemí světa a vyvrcholením bylo napínavé finále mezi domácími Custodes a týmem German Shepherds, který je v podstatě jádrem německé reprezentace.

Memoriál Aleše Hřebeského 2022 bude hostit 21 týmů

Od středy 27. dubna se můžeme těšit na 27. ročník největšího boxlakrosového turnaje Evropy – Memoriálu Aleše Hřebeského, který pořádá LCC Radotín. Potvrzení konečného seznamu účastníků turnaje trvalo velmi dlouho. Nyní však můžeme s potěšením oznámit seznam 21 týmů s hráči z 20 zemí.

JBLL 2021/2022

V neděli 19. 9. začne další ročník Juniorské boxlakrosové ligy (JBLL). Všichni doufáme, že po loňské, velmi zkrácené sezóně, kdy se odehrály jen tři turnaje, bude ten letošní ročník opět normální.

JBLL 2020/2021 skončila třetím kolem

V neděli 20. 6. 2021 bylo v aréně LCC Radotín ve velkém vedru odehráno 3. kolo Juniorské boxlakrosové ligy. Čekalo se na něj devět měsíců a aktuální ročník JBLL tím skončil bez vyhlášení mistrů republiky (bylo to třetí kolo z plánovaných devíti). Hrály se kategorie U11, U13 a U15.

Obnovujeme tréninky dětí a mládeže

Od 3. května 2021 jsme při dodržení všech zákonných podmínek obnovit tréninky dětí a mládeže do 18 let. Tréninky se budou konat ve standardních časech a níže najdete důležité informace o podmínkách pro účast a pro průběh tréninků. Prosíme o důsledné dodržování.