Generální
patner

Tréninky

O přechodu na zimní/jarní rozvrh budou informovat jednotliví trenéři kategorií

PŘÍPRAVKA (chlapci i dívky od 5 let)
Skupina I: úterý 15–16 h, sokolovna
Skupina II: úterý 16–17 h , sokolovna
Kontakt: Simona Baráková, tel.: 736 610 264, e-mail: barakovas@seznam.cz

DÍVKY/ŽENY
● LCC Piranhas U10
trenérky: Magda Skálová (tel. 728 678 118, magdalena.skalova@seznam.cz), Marie Kutheilová (tel. 721 545 380, Marie.Kutheilova@seznam.cz), Markéta Malinovská (tel. 733 757 603, marketa200018@seznam.cz)

 ZIMA (11/23–2/24)

 po 17.00–18.00, sportovní hala
 st 18.00–19.00, sokolovna – velký sál

 

● LCC Piranhas U13
trenérky: Kateřina Dvořáková (tel. 723 846 112, kata.dvorakova@gmail.com), Tereza Karnetová (tel. 776 128 941, tereza.karnetova@redbull.com)

 ZIMA (11/23–2/24)

 po 19.00–20.00, sokolovna - malý sál
 st 19.00–20.00 sokolovna – hřiště nebo malý/velký sál

 

● LCC Chicks U15
trenérky: Daniela Pešková (tel. 702 067 640, peskovadaniela3@gmail.com), Michaela Srchová (tel. 603 736 932, misutka.lcc@seznam.cz), Kateřina Hlavsová (tel. 607 700 528, kate.hlavsova@gmail.com)

 ZIMA (11/23–2/24)

 po 19.00–20.00, sokolovna, hřiště
 st 19.00–20.00, sokolovna, malý nebo velký sál

 

● LCC Harpyje + LCC Girls
trenérka: Simona Baráková (tel. 736 610 264, barakovas@seznam.cz)

 ZIMA (11/23–2/24)

 po 20.00–21.00, sokolovna – hřiště nebo velký sál
 st 20.00–21.00, sokolovna – hřiště nebo velký sál

 

KLUCI/MUŽI
 Ants U8 + U10
kontakt: Jan Barák (tel. 736 610 261, jbarak25@gmail.com)

 ZIMA (11/23–2/24)
 út 16.00–17.30, sokolovna – hřiště, při nepříznivém počasí malý sál
 čt 16.00–17.30, sokolovna – hřiště, při nepříznivém počasí velký sál/malý sál

 

● Ants U12
kontakt: Matěj Barák (tel. 736 610 263, matejbarak26@gmail.com); Antonín Gottwald (tel. 602 650 579, antonin.gottwald@email.cz)

 ZIMA (11/23–2/24)

 út 17.30–19.00, sokolovna – hřiště, při nepříznivém počasí velký sál/malý sál
 čt 17.30–19.00, sokolovna – hřiště, při nepříznivém počasí velký sál/malý sál jen do 18.30

 

● Meerkats U14
kontakt: Patrik Procházka (tel. 602 344 362 , Patrik.Prochazka@pvl.cz); Jiří Tilšer (tel. 602 489 788, tilserj@seznam.cz)

 ZIMA (11/23–2/24)

 po 18.00–19.30, sokolovna – hřiště 
 st 18.00–19.30, sokolovna – hřiště

 Při nepříznivém počasí se středeční trénink přesouvá na čt 18.00–19.30 do sokolovny (malý/velký sál).
 Trenéři pošlou zprávu.

 

 Foxes U16
kontakt: Tomáš Knotek (tel. 601 576 226knotek211@gmail.com); Matouš TIlšer (tel. 728 525 652, matoustilser@gmail.com); Štěpán Friedl (tel. 733 425 475; stepan.rufino@gmail.com); Bronislav Strieblik (tel. 777 603 430, bronastrieblik@seznam.cz)

 ZIMA (11/23–2/24)

 út 18.30–20.00 sokolovna – hřiště, při nepříznivém počasí malý sál/velký sál
 čt 18.30–20.00 sokolovna – hřiště, při nepříznivém počasí malý sál/velký sál

 

● Custodes, Wolves
kontakt: Petr Poupě (tel. 728 761 002, petr.poupe@poupe.cz), Jan Barák (tel. 736 610 261, jbarak25@gmail.com); Lukáš Neužil (tel. 604 964 332, lneuzil@volny.cz), Emil Moravec (tel. 606 493 798, emil.moravec@email.cz)

 ZIMA (11/23–2/24)

 út 20.00–21.30, sokolovna – hřiště
 čt 20.00–21.30, sokolovna – hřiště, popř. velký sál

 


Rozpis tréninků, kam se zapisuje docházka a odtrénované hodiny, je zde.