Generální
patner

Rodinný sportovní víkend po soustředění

Je již tradicí, že víkend po soustředění patří společným aktivitám s rodiči. Od pátku 2. 8. do neděle 4. 8. 2024 se k nám můžete připojit ve Veselí nad Lužnicí. Přihlášku (zde) pošlete do 30. 6. 2024.

Příjezd: Individuální. V pátek 2. 8. od 18 h přebírají rodiče zodpovědnost za děti (ubytování budeme řešit podle přihlášených rodin).

Návrat: Individuální v neděli odpoledne

Ubytování a cena za pobyt:
Dle nabídky TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí. V chatkách a v hotelu jsou nutné vlastní lůžkoviny nebo spacák. V kapacitách ubytovatele není vše připravit po odjezdu dětí. LCC bude mít zarezervovanou veškerou kapacitu areálu, kterou budeme naplňovat podle došlých přihlášek. Platit se bude po potvrzení ubytování na účet TJ Sokol Radotín 1151103319/5500.

Stravování: individuální; v sobotu večer grilovačka, v neděli společná snídaně (suroviny dodá LCC).

V areálu je možnost využit prakticky všechna sportoviště: tenisové kurty, volejbalové a beachvolejbalové hřiště, hokejovou halu, fotbalové hřiště, hřiště s umělými povrchy, atletickou dráhu, tělocvičnu atd.
Koupání je v nedaleké pískovně (3 km).

S sebou: Sportovní boty na ven i do tělocvičny (pro jistotu), jízdní kolo, hrnek, prachy; a hudebníci nástroje (hudební), aby nás mohli pobavit.

Program: Nepovinné sportovní vyžití
– sobota dopoledne: cyklistický výlet (doporučíme několik tras), koupání;
– sobota odpoledne a podvečer (cca od 16 h): rodinný interkrosový turnaj (obvykle dva rodiče a dvě tři děti – hraje se ale 4 na 4, jeden tým může tvořit i více rodin (např. 2 + 2, 3 + 1), ev. pokud je rodina tříčlenná, může draftovat jako čtvrtého hráče některého juniora/juniorku-sirotka – nabídky až na místě);
– sobota večer: společné grilování;
– neděle dopoledne: volný program;
– neděle po poledni: oběd např. v některé z báječných hospod ve vsi Vlkov;
– neděle odpoledne: individuální program.