Generální
patner

Rodinný sportovní víkend po soustředění

Je již tradicí, že víkend po soustředění patří společným aktivitám s rodiči. Od pátku 4. 8. do neděle 6. 8. 2023 se k nám můžete připojit ve Veselí nad Lužnicí. Přihlášku (níže) pošlete do 30. 6. 2023.

Příjezd: Individuální. V pátek 4. 8. od 18 h přebírají rodiče zodpovědnost za děti (ubytování budeme řešit podle přihlášených rodin).

Návrat: Individuální v neděli odpoledne

Ubytování: vlastní auto, vlastní stan; tělocvična. Chatku či ubytovnu nutno zamluvit předem a nedá se zaručit na 100 %, že budou volné kapacity...).

Cena za ubyt.: auto, stan zdarma; ostatní se upřesní na místě.

Stravování: individuální; v sobotu večer grilovačka, v neděli společná snídaně (suroviny dodá LCC).

V areálu je možnost využit prakticky všechna sportoviště: tenisové kurty, volejbalové a beachvolejbalové hřiště, hokejovou halu, fotbalové hřiště, hřiště s umělými povrchy, atletickou dráhu, tělocvičnu atd.
Koupání je v nedaleké pískovně (3 km).

S sebou: Sportovní boty na ven i do tělocvičny (pro jistotu), jízdní kolo, hrnek, prachy; a hudebníci nástroje (hudební), aby nás mohli pobavit.

Program: Nepovinné sportovní vyžití
– sobota dopoledne: cyklistický výlet (doporučíme několik tras), koupání;
– sobota odpoledne a podvečer (cca od 16 h): rodinný interkrosový turnaj (obvykle dva rodiče a dvě tři děti – hraje se ale 4 na 4, jeden tým může tvořit i více rodin (např. 2 + 2, 3 + 1), ev. pokud je rodina tříčlenná, může draftovat jako čtvrtého hráče některého juniora/juniorku-sirotka – nabídky až na místě);
– sobota večer: společné grilování
– neděle dopoledne: volný program
– neděle po poledni: oběd např. v některé z báječných hospod ve vsi Vlkov
– neděle odpoledne: individuální program


Přihláška na rodinný víkend po soustředění

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.