Po několika letech, kdy jsme kvůli proticovidovým opatřením tradiční předvánoční vyhlášení nejlepších hráčů sezóny museli zrušit, se letos 22. prosince opět sokolovna naplnila hráči, rodiči a přáteli, abychom společně zakončili letošní rok.

Na začátek celého večera jsme měli tu čest přivítat starostku Sokolské župy Pražské – Scheinerovy Renatu Čáslavovou a náčelnici župy Danu Absolonovou. Jejich účast nebyla jen tak náhodná. Sokol Radotín, a tudíž i LCC, který je jeho oddílem, je součástí právě této župy a náš vánoční večírek byl ideální příležitostí vytvořit důstojnou atmosféru k tomu, aby obě dámy předaly naší cvičitelce Ije Barákové zlatou medaili České obce sokolské. ČOS udělila toto své nejvyšší vyznamenání Ije za její neutuchající celoživotní činnost v Sokole. A protože Ija je i součástí LCC, při svých cvičeních vedla i spoustu lakrosáků a je naším velkým fanouškem, dostalo se jí zasloužených ovací naplněné sokolovny. Moc gratulujeme a máme velkou radost. O tom, že jde o ocenění významné, svědčí i přítomnost štábu České televize a reportáž bude součástí některého z příštích vydání Sokolského zpravodaje.

A pak už proběhlo tradiční oceňování nejlepších, nejšikovnějších, nejpracovitějších nebo nejvíce se zlepšivších hráčů a hráček jednotlivých kategorií. Následující výčet je jen strohým seznamem oceněných. Důvody, proč byli vybráni právě oni, vysvětlili trenéři při ceremoniálu. Nejde jen o ty, kteří dávají nejvíce gólů, ale hlavně o hráče, kteří na sobě pracují, zlepšují se, pomáhají druhým, hrají pro tým a jsou oporou.

Piranhas U9
Barbora Bobková
Eliška Kelersová
Eliška Reiterová

Piranhas U11
Adriana Kalenská
Veronika Procházková
Gábina Pospíšilová

Chicks U13
Simona Severová
Kristýna Kletečková
Justýna Zahradníková

Lamy U15
Eliška Kokrhounová
Adéla Slapničková
Tereza Rybická

Harpyje
Barbora Koděrová
Agáta Šamalíková
Anna Beková

Girls
Daniela Pešková
Kateřina Hlavsová
Jolana Krmenčíková

   
Ants U10
Bohumír Blažek
František Langer
Šimon Mack

Ants U12
Tobiáš Marx
Michael Hofman
Sebastian Popjuk

Meerkats U14
Marek Škubal
David Šimák
Tomáš Rozumek
Dominik Meca
Ondřej Pevný

Foxes U16
Tobiáš Formánek
Martin Kalenský
Jáchym Buben
Filip Rohlík
Daniel Haylett

Wolves a Custodes
Jakub Výmola
Lukáš Kučera

   

Celá fotogalerie je zde.

Za pohoštění moc děkujeme našim tradičním podporovatelům: Řeznictví a uzenářství U Dolejších, Pekařství Mareš & synové, pivovaru Horymír a restauraci Sokolovna.

Těšíme se na příští sezónu a všem přejeme do nového roku hodně štěstí.
Ondřej Mika