Termín konání:

O víkendu 4.–5. prosince se v Radotíně odehrají finálové zápasy letošní Národní boxlakrosové ligy. V sobotu jsou na programu semifinále, v neděli pak zápas o třetí místo a finále. Nebudou chybět exhibiční zápasy dětí a patřičná finálová šou. A pro diváky teplomety!

Program
Sobota

12.00 Semifinále 1: LC Custodes – SK Lacrosse Jižní Město
14.15 Exhibiční zápas kluků U11
15.30
Semifinále 2: LC Pardubice – LCC Wolves

Neděle
13.00 Zápas o 3. místo
16.30 Finále

Zápasy Final Four budou vysílány živě na YouTube kanále NBLL a budou natáčeny na čtyři kamery.

Neděle bude samozřejmě slavnostnější. Jak na zápas o třetí místo, tak na finále se chystají nástupy obou týmů za použití barevných světel, mlžných děl a plamenů. Na finále to bude umocněno tmou.

Akce se vejde do limitu 1000 diváků, resp. 100 sportovců v jednom okamžiku na jednom místě. Co se dalších opatření souvisejících s Covidem týká, musíme dodržet zejména tato nařízení:

Do areálu a k zápasu budou vpuštěni pouze ti, kteří se prokážou potvrzením o dokončeném očkování (14 dní od druhé dávky) nebo o prodělání covidu-19 v uplynulých 180 dnech.

Výjimky:

– děti do 12 let nemusejí nic prokazovat;
– diváci do 18 let, kteří nemají dokončené očkování a neprodělali covid v posledních 180 dnech, se musí prokázat negativním PCR testem ne starším než 72 hodin od nabrání;
– starší 18 let s částečným očkováním* se musí prokázat negativním PCR testem ne starším než 72 hodin od nabrání.

* – Od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle souhrnu údajů o přípravku (dále jen „SPC“) ke dni prokazování této skutečnosti pro účely tohoto mimořádného opatření neuplynula doba 14 dnů, nebo
– ​v případě dvoudávkového schématu podle SPC jí dosud nebyla podána druhá dávka očkovací látky a od aplikace první dávky očkovací látky ke dni prokazování této skutečnosti pro účely tohoto mimořádného opatření neuplynula maximální doba stanovená pro aplikaci druhé dávky očkovací látky podle SPC, nebo
– od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC ke dni prokazování této skutečnosti pro účely tohoto mimořádného opatření neuplynula doba 14 dnů.